X-Frame-Options: SAMEORIGIN

Przedłużamy Tydzień Bibliotek – spotkanie z A. Pilipiukiem!

PRZEDŁUŻAMY TYDZIEŃ BIBLIOTEK!

Wprawdzie ogólnopolski Tydzień Bibliotek świętowany jest w dniach 8-15 maja, ale dla nas tydzień to za krótko 🙂

Dlatego przedłużamy świętowanie i już dzisiaj serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z niezwykle utalentowanym pisarzem, Andrzejem Pilipiukiem! To fantastyczna okazja, by poznać twórcę wielu fascynujących światów literackich, które zachwycają czytelników nie tylko w Polsce.

Andrzej Pilipiuk, znany z serii takich jak „Przygody Jakuba Wędrowycza”, „Oko Jelenia” czy „Kuzynki Kruszewskie”, zabierze nas w podróż przez swoje niezwykłe historie, pełne magii, przygód i tajemnic. Jego książki to wyborna mieszanka fantastyki, humoru i głębokich przemyśleń, która porywa czytelników w światy do tej pory nieznane.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 17 maja o godzinie 17:00 w naszej bibliotece. Przyjdźcie, aby posłuchać fascynujących opowieści autora, dowiedzieć się więcej o jego twórczości i zadać pytania, które zapewne od dawna Was nurtują.

Czekają na Was niezapomniane emocje, inspirujące historie i spotkanie z jednym z najbardziej znanych polskich pisarzy literatury fantastycznej. Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! Do zobaczenia!