X-Frame-Options: SAMEORIGIN

Wspaniałe wieści

Wspaniałe wieści dla wszystkich fanów planszówek i lokalnych ciekawostek!

Karol Stawicki – bielawianin, twórca platformy poświęconej grom planszowym Dream Dice stworzył swoją własną grę planszową „Diora”, a premierowy egzemplarz nieodpłatnie podarował naszej bibliotece!

Jesteśmy bardzo wdzięczni, to naprawdę nie lada gratka dla naszych czytelników. Gra będzie już wkrótce dostępna do wypożyczenia dla naszych czytelników w Dziale Multimedialnym. Serdecznie zapraszamy!

Przy okazji zapraszamy do Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury, gdzie 15.11.2023 o godz. 17:00 odbędzie się oficjalna premiera!

W programie:

👉Prezentacja gry „Diora”

👉Spotkanie z autorami – Karolem i Michałem Stawickimi

👉Turniej gry „Diora” z szansą na wygranie diorowskich zestawów promujących miasto

👉Sklepik z grą „Diora” i innymi pamiątkami „diorowskimi”

📻 A czym właściwie jest „Diora”? To fascynująca gra ekonomiczna typu dice worker placement, gdzie gracze rywalizują o tytuł najlepszego zarządzającego zakładem produkującym radioodbiorniki. Każdy z graczy ma szansę poprowadzić swój wydział, zarządzać surowcami, tworzyć nowe urządzenia i osiągnąć zwycięstwo!

Uwaga! Nie jest to nasze ostatnie słowo w temacie współpracy planszówkowej z Karolem Stawickim. Śledźcie uważnie nasz FB a także fanpage Karola i kanał Dream Dice Tv na YouTube, już wkrótce dowiecie się więcej o naszych wspólnych planach na przyszły rok!