X-Frame-Options: SAMEORIGIN

Nastrojowe spotkanie z Patrycją Cygan-Jeż!

Za nami wyjątkowe spotkanie z Patrycja Cygan-Jeż strona autorska, niezwykle zdolną, a przy tym bardzo skromną bielawianką.

17 listopada 2022 r., w kameralnym gronie, przy kawie i ciastku mogliśmy poznać lepiej tę interesującą, młodą i ujmującą osobę. Rozmawialiśmy o przygodzie naszego gościa z literaturą i dążeniu do spełnienia swojego marzenia o pisaniu. Wiemy, że pisze o emocjach młodych ludzi, że jest zwolenniczką nieoczywistych zakończeń, a inspiracją dla pisanych historii bywają dla autorki teksty piosenek. Wiele pytań uczestników spotkania dotyczyła kultury azjatyckiej, której Pani Patrycja, absolwentka japonistyki, jest wielką entuzjastą.

Patrycja Cygan-Jeż jest niewątpliwie osobą wielu pasji, które z powodzeniem łączy z pracą zawodową. Pisze, czyta, recenzuje teksy innych autorów, a wszystko to przy nieocenionym wsparciu rodziny.
Antologie zawierające opowiadania autorki: „Tylko Ciebie…Chcę”, „Nowy początek, nowa szansa” (a wkrótce także „Sweater weather”) są dostępne w naszej bibliotece – teraz z autografem autorki!


Pani Patrycji życzymy wszystkiego najlepszego i gorąco kibicujemy jej rozwijającej się karierze pisarskiej.

Z niecierpliwością czekamy na pierwszą książkę!