Mininaukowiec w bibliotece

W miniony wtorek w naszej bibliotece odbyły się kolejne warsztaty prowadzone przez firmę Mininaukowiec, które tym razem skupiły się na fascynującej zabawie z kolorami.

Dzieci miały okazję uczestniczyć w różnorodnych eksperymentach, które pozwoliły im odkrywać tajemnice barw i ich mieszania. Zajęcia były pełne kolorowych niespodzianek i ciekawych doświadczeń. Uczestnicy, wyposażeni w specjalistyczny sprzęt, z ogromnym zaangażowaniem i radością tworzyli własne tęczowe kompozycje. Dzieci z zapałem realizowały kolejne zadania.

Profesjonalizm i pasja edukatorów z Mininaukowca ponownie zaowocowały wspaniałą atmosferą i niezapomnianymi wrażeniami dla wszystkich uczestników. Warsztaty nie tylko bawiły, ale także w przystępny sposób przekazywały wiedzę!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania w naszej bibliotece. Bądźcie z nami i odkrywajcie fascynujący świat nauki! Śledźcie naszą stronę i fanpage, aby nie przegapić żadnej okazji do wspólnej zabawy i nauki. Do zobaczenia!

Zajęcia dofinansowane zostały ze środków przeznaczonych na realizację lokalnej międzyresortowej polityki przeciwdziałania negatywnym skutkom spożywania alkoholu.