X-Frame-Options: SAMEORIGIN

MAGICZNA NOC KOBIET W BIBLIOTECE ZA NAMI!

MAGICZNA NOC KOBIET W BIBLIOTECE ZA NAMI!

Doskonale rozumiejąc ogrom wyzwań stawianych przed współczesną kobietą, Miejska Biblioteka Publiczna w Bielawie zorganizowała wyjątkowe wydarzenie dedykowane właśnie mieszkankom naszego miasta – NOC KOBIET W BIBLIOTECE!

Z okazji Dnia Kobiet Miejska Biblioteka Publiczna zorganizowała wyjątkowy wieczór pełen wyciszenia, zrozumienia i pozytywnej energii. Czy można wymarzyć sobie lepszy prezent dla siebie niż chwile błogiego relaksu spędzone w gronie niezwykłych kobiet? Spotkanie z inspirującymi kobietami było jak podróż w głąb siebie i świat zmysłów. Justyna Gwóźdź –CANNA-DIET terapia holistyczna, specjalistka od dietetyki, aromatoterapii i medycyny naturalnej, przybliżyła nam moc olejków i zapachów, które oddziałują na każdą naszą komórkę. Monika Luzar – Słowianka i Sznurki, zapoznała nas z podstawami gimnastyki słowiańskiej, pradawnym systemem 27 ćwiczeń przywracających równowagę ciała, umysłu i duszy adresowanym wyłącznie kobietom. Na koniec uczestniczki Nocy Kobiet czekał niezwykły seans z Dorotą Jazowską – MISYiJA, która dźwiękami wydobywanymi z tybetańskich mis wpłynęła na nasze umysły, powodując stan głębokiego relaksu. To wszystko było inspiracją dla każdej z nas, przybliżyło techniki i sposoby pozwalające na uwolnienie od napięć psychicznych i stresu.

Za to cenne doświadczenie dziękujemy naszym mentorkom, a wszystkim uczestniczkom za otwartość i dobrą energię. Życzymy powodzenia w dążeniu do harmonii i wewnętrznej siły!