Uwaga, uwaga! Będziemy grać w gry!

Przed nami Dzień Gier Planszowych – coroczne święto miłośników planszówek, obchodzone 10 października. My będziemy ten dzień świętować nietypowo, bo już w najbliższy piątek, 6 października, w ramach wydarzenia Noc Bibliotek. Zapraszamy wszystkich – zarówno pojedynczych graczy, jak i grupy przyjaciół, spędźcie ten czas w bibliotece w atmosferze rozgrywek i świetnej zabawy. Szykujemy przekąski, mnóstwo gier i upominek dla każdego gracza!

Przypominamy również, że nasza biblioteka należy wzięła udział w akcji #zgranebiblioteki pod patronatem Rebel.pl – co oznacza, że znajdziesz u nas pakiet najlepszych gier tego wydawnictwa. Właśnie dzisiaj dostaliśmy świeżą paczusię z najnowszym dodatkiem do gry Dixit – kartami, na których znajdziecie słynne dzieła sztuki.

Zachęcamy też do obejrzenia wywiadu o grach planszowych, który z panią dyrektor MBP w Bielawie przeprowadził kanał Dream Dice – zachęcamy gorąco do polubienia tego profilu na facebooku i zasubskrybowania kanału na Youtube – to prawdziwa kopalnia wiedzy o grach planszowych!

Przyjdź i zagraj, zapraszamy!