Wyniki konkursu „Wiem, co czytasz tego lata”

Miejska Biblioteka Publiczna w Bielawie ogłosiła w czerwcu 2023 konkurs na wakacyjne zdjęcie pt. „Wiem, co czytasz tego lata”.

Spośród nadesłanych zdjęć jury w składzie: Paulina Wojciechowska-Cudak, Izabela Fiedler, Jolanta Pawlak wybrały laureatów konkursu:

1. Miejsce 1 oraz bon podarunkowy opiewający na 300 zł do wydania w sklepie Empik przyznano Magdalenie Kościak za zdjęcie na trzepaku
  2. Miejsce 2 oraz bon podarunkowy opiewający na 200 zł do wydania w sklepie Empik przyznano Jarosławowi Dzimirze za zdjęcie na platformie widokowej w Myśliszowie
  3. Miejsce 3 oraz bon podarunkowy opiewający na 100 zł do wydania w sklepie Empik przyznano Hani Lisek za zdjęcie na drzewie

Odbiór nagród oraz pokwitowanie tegoż odbioru przez laureatów nastąpi w wybranych przez nich czasie w Dziale Dziecięco-Młodzieżowym Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Gratulujemy Zwycięzcom i prosimy o kontakt pod nr telefonu 746450963 (wew.23) w celu ustalenia terminu odbioru nagród.

ZACHĘCAMY DO BRANIA UDZIAŁU W KONKURSACH

– zapewniamy atrakcyjne nagrody!

Zwycięskie zdjęcia podziwiać można poniżej: