Noc Bibliotek – Absurdalnie Udany Wieczór!

Ostatni piątek obfitował w niesamowite chwile podczas Nocy Bibliotek! Byliście z nami? Jeśli nie, to koniecznie musicie to nadrobić następnym razem!

Była to noc pełna kreatywności i absurdalnych inspiracji. Razem stworzyliśmy niezwykły obraz, który można podziwiać w naszej bibliotece. To prawdziwe dzieło sztuki!

Mnóstwo gości, zarówno młodszych, jak i starszych, odwiedziło naszą bibliotekę w nietypowych godzinach. Niejedna osoba zaszyła się w zaciszu bibliotecznych labiryntów by w spokoju poczytać co nieco. To dowód na to, że miłośnicy książek zawsze znajdą czas na literaturę 😉

Dzieci miały szansę na prawdziwą kinową przygodę. W zaimprowizowanej bibliotecznej sali kinowej wyświetliliśmy filmy „MOJA MAMA GORYLICA” i „PAMIĘTNIKI TATUSIA MUMINKA”. Emocje gwarantowane!

Ale prawdziwym hitem wieczoru okazały SIĘ Gry planszowe! Uczestnicy w każdym wieku wcielali się w bohaterów fantastycznych światów i przekraczali granice wyobraźni. Biblioteka przygotowała upominki, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. To nasz mały wyraz wdzięczności dla Was za Waszą obecność i wsparcie.

Dream Dice, autor bloga poświęconego grom planszowym, obecny na naszym evencie napisał:

„(…) Gra była zacięta i nawet dzieci próbowały swoich sił aby walczyć z potworami i przeżywać przygody. Jednak w ich przypadku sen okazał się zdecydowanie silniejszy od Krabopająka. Monety brzdękały, eliksiry mieszały się w żołądkach, dla strudzonych podróżników były firmowe krówki….a stal mieczy co chwilę ścierała się z przeciwnikami (…)”

Nic dodać, nic ująć, uczestnicy w każdym wieku bawili się wyśmienicie. To był niezwykły wieczór pełen śmiechu, emocji i nieoczekiwanych spotkań.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami podczas tegorocznej Nocy Bibliotek! Już teraz zacieramy ręce, z niecierpliwością czekając na kolejne takie wydarzenie.

#NocBibliotek#AbsurdNieCzytać#DzieńGierPlanszowych