Czy wysłałeś już swoje zgłoszenie na konkurs?

Mamy dla Was wspaniałą okazję do wykazania się kreatywnością i miłością do książek! Miejska Biblioteka Publiczna w Bielawie przypomina o trwającym od początku lipca konkursie fotograficznym pt. „Wiem, co czytasz tego lata!”. Czekamy na Wasze zgłoszenia – wysyłajcie fotki, na których uwieczniliście Wasze nietypowe miejsca na wakacyjną lekturę!

Jak wziąć udział w konkursie? To proste!

1. Wyślijcie swoje zdjęcie na adres mailowy bielawa.czytelnia@gmail.com lub prześlij je na messengera Biblioteki.
  2. Możecie również opublikować swoją fotografię pod postem informującym o konkursie na naszym oficjalnym profilu na Facebooku, ale nie zapomnijcie dodać do komentarza hasztagu #wiemcoczytasztegolata. W tym przypadku dane uczestnika konkursu prosimy przesłać w prywatnej wiadomości.
  3. Jeśli wolicie tradycyjny sposób, możecie dostarczyć swoje zdjęcie osobiście do Wypożyczalni dla Dorosłych.

Nagrody? Oczywiście! Trzy najlepsze fotografie zostaną uhonorowane atrakcyjnymi upominkami!

Więcej na temat konkursu oraz regulamin do pobrania znajdziecie w poście tutaj!

Nie zwlekajcie! Na Wasze zgłoszenia czekamy tylko do końca sierpnia! To idealna okazja, aby podzielić się z nami Waszymi letnimi czytelniczymi wyborami i zdobyć atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy do udziału i czekamy z niecierpliwością na Wasze inspirujące fotografie!