X-Frame-Options: SAMEORIGIN

WERNISAŻ PRAC ALICJI GRZĄDZIEL „Z pasją za pan brat”

W środę 19 kwietnia o godzinie 14.00 miało miejsce uroczyste otwarcie wystawy 🎨🖼️ rękodzieła niezwykle utalentowanej, skromnej i nad wyraz ujmującej pani Alicji Grządziel.

Na wystawę „Z pasją za pan brat” składają się prace wykonane z niezwykłą dbałością i pietyzmem, przy wykorzystaniu różnorodnych technik i materiałów. W tym wyjątkowym dniu pani Alicji towarzyszyła rodzina, znajomi i przyjaciele, a także członkowie Dziennego Domu Senior+ Zespół Ośrodków Wsparcia w Bielawie, w którym pani Ala aktywnie działa.

Uczestnicy wydarzenia bardzo chętnie przypinali żółte żonkile wykonane wcześniej przez młodzież z Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. J. Tuwima w Bielawie. Przyłączyli się tym samym do #akcjażonikle i #ŁączyNasPamięć. Niezmiernie cieszy nas fakt, że nasza biblioteka staje się żywą przestrzenią łączącą i inspirującą pokolenia.

Nasi czytelnicy i wszystkie osoby odwiedzające bibliotekę mogą podziwiać oryginalne prace pani Alicji w godzinach pracy naszej placówki co najmniej do końca kwietnia. Gorąco zapraszamy!