X-Frame-Options: SAMEORIGIN

Wakacje w bibliotece!

Wakacje z książką 2023

Miejska Biblioteka Publiczna w Bielawie zaprasza do skorzystania z przygotowanych dla naszych użytkowników wakacyjnych atrakcji!

Moje wymarzone wakacje!

W każdą lipcową środę zapraszamy na warsztaty dla dzieci pt. „Moje wymarzone wakacje”. Podczas warsztatów, m.in. stworzymy wakacyjny pamiętnik, poznamy dawną sztukę kaligrafii, wykonamy prace plastyczne za pomocą embossingu oraz dowiemy się czym jest scrapbooking wycinając elementy metalowymi wykrojnikami. W programie wiele innych atrakcji!

Zapraszamy do fantastycznej zabawy z papierem i rękodziełem!

Uwaga, obowiązują zapisy - liczba miejsc ograniczona!

Wakacyjna Dawka wiedzy!

A w lipcowe piątki i sierpniowe wtorki prawdziwy hit! WAKACYJNA DAWKA WIEDZY! – ODLOTOWE WARSZTATY PROFILAKTYCZNO-NAUKOWE zorganizowane przez Mini Naukowiec z Ząbkowic. Uczestnicy warsztatów zamienią się w naukowców i poznawać będą m.in. tajemnice suchego lodu czy polimerów, a także np. sekrety kuchni molekularnej. Dodatkowo, wszyscy uczestnicy, w zależności od tematu zajęć, zabiorą efekty swojej pracy do domu w postaci naukowej zabawki!

Zapraszamy do ekscytującej naukowej zabawy!

Uwaga, obowiązują zapisy - liczba miejsc ograniczona!

Wakacje z historią Bielawy

Dział Regionalno-Badawczy Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza do skorzystania z bezpłatnej oferty zwiedzania Działu dla grup półkolonijnych. Zapraszamy  do rezerwacji terminów pod numerem 746450968.

Na spotkania z historią naszego miasta zapraszamy także w weekendy. W trakcie wakacji Wędrówki Ulicami Miasta odbędą się 2 lipca i 13 sierpnia. O miejscach rozpoczęcia każdej z wędrówek dowiecie się z naszej strony, a także pod numerem telefonu 746450968. Wstęp oczywiście wolny, serdecznie zapraszamy!

Gorący letni konkurs!

Weź udział w naszym bibliotecznym konkursie „Wiem, co czytasz tego lata” i zgłoś swoje zdjęcie przedstawiające nietypowe letnie miejsce na lekturę! Trzy najlepsze zdjęcia zgarną atrakcyjne nagrody! 🙂 Więcej informacji na fanpage’u i stronie biblioteki.

Lato z mahjongiem!

Przypominamy, że co piątek o godz. 16 odbywają się spotkania Bielawskiego Klubu Mahjonga. Wakacje to idealny moment, by rozpocząć przygodę z tą fascynującą grą, a ekipa Haneman Masters zawsze chętnie wita nowych członków. Więcej informacji u prowadzącego zajęcia Marka Wakuluka pod numerem telefonu 509 687 357.

 

Wypożycz planszówkę na wakacje

Zapraszamy także do korzystania z naszej oferty gier planszowych dostępnych do wypożyczenia DO DOMU. Mamy gry idealne na wakacje, dla najmłodszych, dla starszych, dla całej rodziny, a także na letnie imprezy i spotkania towarzyskie dla grupy przyjaciół.

Informujemy, że nasza placówka czynna będzie w wakacje w zmienionych godzinach. Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00, a w pierwszy i ostatni poniedziałek miesiąca od 8.00 do 17.00.