Wyniki konkursu „Bielawa w Obiektywie Przeszłości”

Z radością informujemy, że znane są już wyniki konkursu „Bielawa w Obiektywie Przeszłości” zorganizowanego w ramach obchodów 100-lecia nadania praw miejskich naszemu miastu.

Do konkursu zgłosiło się 16 osób, a w nasze ręce trafiło 50 unikatowych zdjęć. Jury po przyjrzeniu się wszystkim zgłoszeniom zdecydowało o przyznaniu trzech nagród rzeczowych:

– 1 miejsce oraz bon podarunkowy opiewający na 200 zł do sklepu Empik w kategorii zdjęcia powojenne do roku 1960 przyznano Krystynie Borzestowskiej za zdjęcie przedstawiające łąkę z Bielbawem w tle.

– 1 miejsce oraz bon podarunkowy opiewający na 200 zł do sklepu Empik w kategorii zdjęcia po 1960 do 1990 przyznano Iwonie Gryś za zdjęcie przedstawiające Plac Wolności.

– 2 miejsce oraz bon podarunkowy opiewający na 100 zł do sklepu Empik w kategorii zdjęcia po 1960 do 1990 przyznano Karolowi Stawickiemu za zdjęcie przedstawiające bielawską fontannę z sową.

Jury wybrało także 4 najlepszy zdjęć, które zaprezentowane zostaną w dużym formacie na wystawie plenerowej podczas Dni Bielawy 2024.

Odbiór nagród przez laureatów nastąpi w wybranych przez nich czasie w naszej bibliotece, a wszystkie nadesłane i zakwalifikowane do konkursu zgłoszenia podziwiać można będzie na naszej stronie www.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali swoje zgłoszenia i przypominamy, że już na jesień planujemy kolejny konkurs w ramach obchodów 100-lecia. Po więcej informacji zapraszamy już wkrótce na naszą stronę.

Gratulujemy Zwycięzcom i prosimy o kontakt pod nr tel. 515775607 w celu ustalenia terminu dobiorą nagród.