Noc Świętojańska dla Kobiet w Bibliotece

Z radością zapraszamy Was na kolejną odsłonę kobiecych spotkań w bibliotece!

Już w piątek, 14 czerwca, w godzinach 18:00-23:00, zorganizujemy „Noc Świętojańską dla Kobiet w Bibliotece”. To magiczne wieczorne spotkanie będzie poświęcone samorozwojowi, zdrowiu i solidarności kobiecej.

Przygotowaliśmy inspirujące i wartościowe aktywności, które pozwolą Wam nie tylko zgłębić wiedzę na temat zdrowego stylu życia, ale również zbudować silne więzi z innymi uczestniczkami. Naszym celem jest promowanie zdrowia fizycznego, psychicznego i emocjonalnego, a także wspieranie Was w codziennych wyzwaniach. Będziemy miały także okazję do szczerych rozmów, wymiany doświadczeń i wzajemnego wsparcia. Pragniemy, aby każda z Was poczuła się doceniona, zrozumiana i otoczona ciepłą atmosferą.

Zachęcamy do zapisów, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona! Wierzymy, że wspólnie stworzymy przestrzeń, w której każda z nas będzie mogła rozwijać swoje pasje, zdobywać nową wiedzę i budować trwałe relacje.

Więcej informacji na temat programu już wkrótce na naszej stronie: www.mbp.bielawa.pl.

Do zobaczenia 14 czerwca! Przybywajcie licznie i weźcie ze sobą dobre nastroje!