X-Frame-Options: SAMEORIGIN

Wakacje z książką 2024

Miejska Biblioteka Publiczna w Bielawie zaprasza do skorzystania z przygotowanych dla naszych użytkowników wakacyjnych atrakcji!

Andidotum na nudę: 4 Żywioły!

Zapraszamy serdecznie do zapisów na cykl 4 twórczych warsztatów artystyczno-relaksacyjne z elementami biblioterapii, sensoplastki i tańca. Celem zajęć ANTIDOTUM NA NUDĘ: 4 ŻYWIOŁY będzie wprowadzenie do tematu relaksacji i twórczej transformacji, kształtowanie wyobraźni i inwencji twórczej.

Zapraszamy na warsztaty kształtujące wyobraźnię!

Uwaga, obowiązują zapisy - liczba miejsc ograniczona!

Wakacyjna Dawka wiedzy!

Nasze zeszłoroczne spotkania z cyklu „Wakacyjna Dawka Wiedzy” cieszyły się tak wielkim zainteresowaniem, że nie mogliśmy nie przygotować dla Was kolejnego cyklu. WAKACYJNA DAWKA WIEDZY – EDYCJA 2:  ODLOTOWE WARSZTATY PROFILAKTYCZNO-NAUKOWE zorganizowane przez Mini Naukowiec z Ząbkowic, odbywać się w lipcu i sierpniu. Uczestnicy warsztatów zamienią się w naukowców i poznawać będą nowe tajemnice świata eksperymentów i nauki! Dodatkowo, wszyscy uczestnicy, w zależności od tematu zajęć, zabiorą efekty swojej pracy do domu w postaci naukowej zabawki!

Zapraszamy do ekscytującej naukowej zabawy!

Uwaga, obowiązują zapisy - liczba miejsc ograniczona!

Wakacje z historią Bielawy

Dział Regionalno-Badawczy Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza do skorzystania z bezpłatnej oferty zwiedzania Działu dla grup półkolonijnych. Zapraszamy  do rezerwacji terminów pod numerem 746450968.

Wszystkich pasjonatów historii lokalnej Zachęcamy także do uczestnictwa w stacjonarnych i terenowych spotkaniach Miejskiego Klubu Historycznego. Spotkania odbywają się co 2 tygodnie w środę, o godz. 14.00. Działamy także w czasie wakacji! Dodatkowe informacje na temat spotkań miejscach znajdziecie na naszej stronie, a także pod numerem telefonu 746450968. Wstęp oczywiście wolny, serdecznie zapraszamy!

Lato z mahjongiem!

Przypominamy, że co piątek o godz. 16 odbywają się spotkania Bielawskiego Klubu Mahjonga. Wakacje to idealny moment, by rozpocząć przygodę z tą fascynującą grą, a ekipa Haneman Hunters zawsze chętnie wita nowych członków. UWAGA OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! Więcej informacji u prowadzącego zajęcia Marka Wakuluka pod numerem telefonu 509 687 357.

Wypożycz planszówkę na wakacje

Zapraszamy także do korzystania z naszej oferty gier planszowych dostępnych do wypożyczenia DO DOMU. Mamy gry idealne na wakacje, dla najmłodszych, dla starszych, dla całej rodziny, a także na letnie imprezy i spotkania towarzyskie dla grupy przyjaciół.

Słońce, Piasek i... Ebooki!

Czytnik w walizce to recepta na udany urlop!

Jeśli nie masz ochoty pakować pakietu książek, pamiętaj, że w Dziale Multimedialnym można już wypożyczyć CZYTNIKI E-BOOKÓW. Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnych książek papierowych, umożliwiająca dostęp do nieograniczonej liczby tytułów, szczególnie praktyczna w podróży. Dzięki naszym czytnikom będziesz mógł zanurzyć się w światy wymyślone przez najwybitniejszych autorów, gdziekolwiek będziesz. Czy to na plaży, w parku czy w przytulnym kącie w domu - twoja przygoda z książkami jest teraz całkowicie mobilna! Dodatkowe informacje można uzyskać osobiście w siedzibie biblioteki, na naszej stronie internetowej lub pod numerem telefonu 74 645 09 63 wew. 24.

Informujemy, że wszystkie działy naszej biblioteki czynne będą w wakacje w zmienionych godzinach. Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00, a w pierwszy i ostatni poniedziałek miesiąca od 8.00 do 17.00.

Wakacyjne godziny 2024

W wakacyjne soboty biblioteka jest nieczynna. Na „Soboty z książką” zapraszamy ponownie od 7 września.