Warsztaty relaksacyjno-artystyczne „Antidotum na nudę: 4 żywioły”

Chcesz, aby Twoje dziecko spędzało wakacje w sposób twórczy? Pragniesz, aby rozwijało swoją wyobraźnię i zyskało umiejętności radzenia sobie ze stresem?

Miejska Biblioteka Publiczna w Bielawie serdecznie zaprasza na letnie warsztaty artystyczno-relaksacyjne z elementami biblioterapii, sensoplastyki i tańca. Nasze zajęcia ukształtują wyobraźnię i rozwiną inwencję twórczą uczestników. Dzieci nauczą się lepiej wyrażać siebie i odnajdywać wewnętrzny spokój.

Jak to zrobimy? pomogą nam: Biblioterapia, sensoplastyka, taniec,  ćwiczenia oddechowe, różne techniki plastyczne.

Co wynosimy z zajęć?
– własne dzieło sztuki,
– spróbujemy wyrazić siebie lepiej,
– wewnętrzny spokój,
– metody na uwolnienie własnej wyobraźni,
– twórczą transformację,
– czas spędzony ze sztuką.

Zajęcia poprowadzi Marzena Mikołajczyk-Zaleska z Indianic Art.

Warsztaty odbywać się będą w sierpniowe środy o godz. 10.00.

Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

Obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji pod numerem telefonu 746450963 wew.23. Zapisy w Dziale Dziecięco-Młodzieżowym.

Udział w warsztatach jest bezpłatny!

Do pobrania:

Realizacja warsztatów współfinansowana jest ze środków otrzymanych z Gminy Bielawa w ramach środków przeznaczonych na realizację międzyresortowej polityki przeciwdziałania negatywnym skutkom spożywania napojów alkoholowych.