spotkanie z Tomaszem Bonkiem

Piątkowe spotkanie z Tomaszem Bonkiem, wybitnym reportażystą, zorganizowane w ramach obchodów XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek było dla wszystkich uczestników niezapomnianym wydarzeniem! Rozmowę profesjonalnie, jak zawsze, moderowała, doskonale przygotowana dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Bielawie pani Iwona Gryś. Dla wszystkich gości spotkanie to okazało się fascynującą podróżą przez świat historii i reportażu.

Mimo drobnych, nieprzewidzianych incydentów (pamiętajcie, kochani goście, wyciszajcie swoje telefony!), atmosfera była niesamowita. Publiczność była zaangażowana w temat i aktywnie uczestniczyła w dyskusji. Pan Tomasz okazał się doskonałym gawędziarzem, dzieląc się swoją wiedzą na tematy, które opisuje w swoich książkach. Dowiedzieliśmy się także, że jedną z wielu pasji pana Tomasza są podróże – zanosi się na ciekawe projekty książkowe w tej dziedzinie!

Takie spotkania są nie tylko okazją do poszerzania wiedzy, ale także do nawiązania ciekawych dyskusji i spotkań z pasjonującymi osobami. Dlatego serdecznie zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszej biblioteki i uczestnictwa w kolejnych wydarzeniach!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i ciekawe pytania, Tomaszowi Bonkowi za niezapomniane doświadczenie, a pani Iwonie Gryś za wprawną i fachową moderację wydarzenia!

Ps. A już w najbliższy piątek zapraszamy na równie ekscytujące spotkanie z Andrzejem Pilipiukiem, autorem wielu popularnych serii fantasy! 17.00, 17 maja, nie przegapcie!