X-Frame-Options: SAMEORIGIN

KIERUNEK: MAJÓWKA

W środę, 1 maja, szukajcie naszego stoiska z książkami używanymi na pikniku sportowo-rekreacyjnym na Jeziorze Bielawskim. Zapraszamy już od godziny 13.00 – nasze kiermasze to doskonała okazja, by, wspomagając finansowo naszą placówkę, powiększyć za niewygórowaną cenę swoją domową biblioteczkę! Swoje stoisko na pikniku będzie miało także biblioteczne wydawnictwo  Bibliotheca Bielaviana.

Uwaga, biblioteka będzie zamknięta 2 maja (w czwartek), dlatego serdecznie zapraszamy do nas już teraz, aby uzupełnić swoje zapasy książkowe, przed zapowiadającym się gorrrrąco długim weekendem!

A jeśli wyjeżdżasz na dłużej i nie masz ochoty pakować pakietu książek, pamiętaj, że w Dziale Multimedialnym można już wypożyczyć CZYTNIKI E-BOOKÓW. Dodatkowe informacje można uzyskać osobiście w siedzibie biblioteki, na naszej stronie internetowej lub pod numerem telefonu 74 645 09 63 wew. 24.

ps. Przypominamy, że przez cały weekend, także w dni, gdy biblioteka jest zamknięta, wszystkie wypożyczone pozycje można wygodnie zwracać do Teodora, naszej bibliotecznej wrzutni, znajdującej się przed budynkiem Art-Inkubatora.