WASZ GŁOS MA ZNACZENIE!

Pamiętacie, że nasza biblioteka bierze udział w 5. rundy Programu Rozwoju Bibliotek?

Najważniejszym naszym celem w tym programie jest przygotowanie oferty atrakcyjnej, pożądanej i zgodnej z Waszymi oczekiwaniami. Aby to osiągnąć niezbędne jest Wasze, naszych Użytkowników, zaangażowanie. To właśnie Wasze zdanie pomoże nam uczynić z naszej placówki nowoczesne, przyjazne wszystkim mieszkańcom miejsce na kulturalnej mapie naszego miasta.

Dlatego przygotowaliśmy dla Was krótką ankietę on-line. Bardzo prosimy wszystkich Użytkowników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie o poświęcenie kilku minut i odpowiedź na znajdujące się w niej pytania. Każda informacja będzie dla nas cenną wskazówką!

Z góry dziękujemy za współpracę przy tworzeniu nowej, lepszej Biblioteki!

ps. Do każdego wypożyczenia dostajecie też nasze papierowe miniankiety. Wypełnione ankiety bardzo prosimy wrzucać do skrzynki znajdującej się tuż przed wejściem do biblioteki.

Wasz głos ma znaczenie!