WYJĄTKOWE WYDARZENIE MUZYCZNE

Gdy za oknem rozciągały się zimowe pejzaże, a styczeń witał nas tęgim mrozem, we wtorkowe popołudnie w naszej bibliotece było ciepło i niezwykle klimatycznie. To wszystko za sprawą koncertu bardzo uzdolnionych młodych artystów, którzy doskonalą swój warsztat gitarowy pod kierunkiem opiekunki – Barbary Pachury. Koncert kolęd „Pozytywkowych Nutek”, który odbył się w bielawskiej bibliotece był niezmiernie ujmujący i dostarczył wszystkim uczestnikom oraz osobom odwiedzającym tego dnia bibliotekę wiele wzruszeń.

Serdeczne podziękowania kierujemy do pani Basi i zespołu „Pozytywkowe Nutki” za niezapomniane wrażenia podczas koncertu. Gratulujemy młodym wykonawcom ogromnej odwagi i życzymy im wielu sukcesów w dalszym rozwoju artystycznym.