Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, składamy serdeczne życzenia radości, spokoju i wielu chwil pełnych ciepła. Niech te święta przyniosą radosne chwile w gronie najbliższych oraz czas na zasłużony wypoczynek.

Dyrektorka Paulina Wojciechowska-Cudak oraz cała załoga Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie pragnie wyrazić swoją wdzięczność za owocną współpracę i zaangażowanie w mijającym roku. Dziękujemy naszym Użytkownikom za każdy wspólnie przeżyty dzień, za Waszą pasję do czytania i za tworzenie razem z nami miejsca, które jest otwarte na wiedzę i kulturę.

Z całego serca życzymy wszystkim przyjaciołom biblioteki Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Paulina Wojciechowska-Cudak, dyrektorka oraz załoga Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie