X-Frame-Options: SAMEORIGIN

Emocje na Widelcu: Gotowanie, Które Cieszy!

15 grudnia nasza biblioteka zamieniła się w magiczną kuchnię! Tego dnia w bibliotece odbyły się warsztaty „Emocje na Widelcu: Gotowanie, Które Cieszy”. Nie zabrakło radości, smaku i kreatywności!

W wydarzeniu, które poprowadziła pani Beata z @Dobre Przemiany Warsztaty w Lekkości, wzięła udział pełna energii klasa 1b z ekologicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Bielawie. Dzieci z ochotą zanurzyły się w kulinarnej przygodzie, przygotowując pyszne daktylowo-czekoladowe deserki. Uczniowie, poprzez przygotowywanie posiłków, odkrywali różnorodność smaków i korzyści zdrowego odżywiania. Warsztaty rozwijały także umiejętność współpracy w grupie.

Nasi młodzi kucharze wykazali się nie tylko umiejętnościami kulinarnymi, ale również kreatywnością w przygotowywaniu deserów. Każdy krok był pełen radości i emocji, a efektem były nie tylko smaczne, ale i piękne wizualnie przysmaki.

Dziękujemy naszym małym kucharzom za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu! Oby „Emocje na Widelcu: Gotowanie, Które Cieszy” okazały się nie tylko smakowitą przygodą, ale także inspiracją do dalszych kulinarnych odkryć.

Realizacja warsztatów współfinansowana jest ze środków otrzymanych z Gminy Bielawa w ramach środków przeznaczonych na realizację międzyresortowej polityki przeciwdziałania negatywnym skutkom spożywania napojów alkoholowych.