X-Frame-Options: SAMEORIGIN

Noc Bibliotek: Absurd nie czytać!

Noc Bibliotek: Absurd nie czytać! 📚🌌

Kochani Czytelnicy,

6 października, od godziny 18 do północy, zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie – „Noc Bibliotek”. Tegoroczna edycja będzie pełna niezwykłych atrakcji, a wszystko to pod hasłem „Absurd nie czytać”.

Absurdalne godziny otwarcia – książki wypożyczamy przez cały dzień, od 9 rano do samej północy!

📚 Kiermasz książek używanych i pchli targ – szukacie unikalnych okazji literackich? To jest Wasza szansa! Na naszym kiermaszu znajdziecie perełki wśród używanych książek i wiele innych skarbów.

🎨 Wspólne tworzenie obrazu ukazującego absurdy otaczającej nas rzeczywistości – przygotujcie się na niecodzienny eksperyment artystyczny, który pomoże odsłonić absurdy naszego codziennego życia. Razem stworzymy dzieło sztuki – przyłączcie się do tego niezwykłego projektu!

📖 Wystawa absurdalnych książek – przygotowaliśmy dla Was specjalną wystawę, na której znajdziecie książki, które przeniosą Was w świat absurdalnych przygód i humoru.

🎲 Obchody Dnia Gier Planszowych – to nie tylko czas na czytanie, ale także na rozgrywkę! Przyjdźcie do biblioteki i zagrajcie w grę planszową. Każdy uczestnik otrzyma upominek!

📚 Podziel się książkami – jeśli macie w domu przeczytane książki, które chcielibyście podzielić się z innymi, przynieście je ze sobą. Ogólnopolska akcja „Podziel się książkami” pozwoli innym Czytelnikom cieszyć się Waszymi ulubionymi lekturami.

🎨 Wystawa Aleksandry Krakowiak „Emocje” – to ostatni dzień, gdy będziecie mogli podziwiać w bibliotece wyjątkowe obrazy i szkice Aleksandry Krakowiak, które – gwarantujemy! – poruszą Wasze emocje.

Odkryjcie magię czytania i sztuki w zupełnie nowy, absurdalny sposób. To będzie niezapomniana noc pełna niespodzianek i wrażeń!

Do zobaczenia w Bibliotece! 📖🌙

#NocBibliotek #AbsurdNieCzytać #CzytamyRazem