DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI – SPOTKANIE Z AGNIESZKĄ CISZEWSKĄ

20 września w naszej bibliotece odbyło się spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki z panią Agnieszką Ciszewską, która podzieliła się swoimi fascynującymi przeżyciami z podróży po Zanzibarze i Tanzanii. To wyjątkowe doświadczenie było pełne niezapomnianych przygód.

Niepowtarzalny klimat tego miejsca można poczuć już na lotnisku, gdzie zostaliśmy przywitani przez gorące powietrze i uroki afrykańskiego miasta. Podczas naszej podróży mieliśmy okazję poznać kulturę i styl życia Masajów, jednego z najbardziej znanych ludów w Afryce. Ich tradycje i zwyczaje są fascynujące, a opowieści pani Agnieszki pozwoliły nam wgłębić się w ich prawdziwy świat.

Spotkanie z panią Agnieszką było niezwykle inspirujące!

Przypominamy, że Agnieszka Ciszewska organizuje także zbiórkę pieniędzy na wsparcie edukacji młodych mieszkańców Afryki na portalu zrzutka.pl (https://zrzutka.pl/skges8). Dziękujemy gorąco za możliwość uczestnictwa i zaangażowania się w tę szlachetną inicjatywę.

#MBPBielawanieszukajdalej