Nasza biblioteka – Twoja przygoda

Majowe spotkania z dziećmi z Przedszkola Niepublicznego z Oddziałami Integracyjnymi odbyły się w ciepłej atmosferze.😄😇 Zaproszone grupy „Pszczółki”🐝🐝 i „Biedronki”🐞🐞 wraz z nauczycielkami, przeszły dróżką między regałami i odwiedziły panie z działów udostępniania. Zobaczyły, gdzie leżą 💿🔍📲planszówki i audiobooki, a także ogromną ilość 📚📚książek dla dorosłych. W dziale dziecięco-młodzieżowym dzieci usłyszały – Jak można zapisać się do biblioteki?📣📣 Czy można dotykać książki?🖐🖐 Czy te figurki to kukiełki?💬👺💬 Grupa „Pszczółki” wysłuchała opowiadania o panterze „Cześć” Marianny Oklejak. Super wyszła Nam orkiestra zwierzęca. 🎶🎶Tutu, tutu, klask, klask, tirli, tirli. Grupa „Biedronki” głosowała, które wierszyki bibliotekarka ma czytać z książki „ZOO” Jana Brzechwy. 🏀Dzieci chętnie uczestniczyły w integracyjnej zabawie z zieloną kulą oraz w przeglądzie książek z motywem – stworki potworki i mieszkańcy ZOO.🐺🐊 Dziękujemy za wspólny i wesoły czas spędzony w naszej bibliotece. Zapamiętajmy „Biblioteka to okno na świat, nieważne ile masz lat”.