PSSST… Czy wiecie, że?

Ile razy zdarzyło się Wam narzekać, że zapomnieliście swoich okularów, gdy np. przy okazji wyjścia po sprawunki wpadliście na chwilę do biblioteki wybrać sobie jakąś interesującą książkę do poczytania? A czy wiecie, że już od jakiegoś czasu w Wypożyczalni dla dorosłych, w ramach szeroko zakrojonej akcji pod wspólną nazwą „Biblioteka dla seniora”, dostępne są dla Was okulary i lupki ułatwiające znalezienie najlepszej dla siebie pozycji książkowej? Udostępniamy okulary o różnych parametrach dioptrii – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Seniorze (i nie tylko!),  już nigdy brak okularów nie przeszkodzi Ci w wybraniu idealnej książki dla siebie. Zapraszamy!

ps. Bezpieczeństwo przede wszystkim – po każdym użytkowniku okulary są dezynfekowane!