X-Frame-Options: SAMEORIGIN

Idzie nowe! Część druga :)

Przedstawiliśmy już nasze nowe logo, nowe hasło przewodnie i nową szatę graficzną bibliotecznej serii Sudecka Poezja i Proza. Ale to nie koniec zmian!

Użytkownicy bibliotek zmieniają się, a my zmieniamy się wraz z Wami.

Dlatego już dziś, świętując ostatni dzień XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, ogłaszamy, że nasza placówka od 15 maja tego roku przestaje pobierać opłaty za zapisanie się do biblioteki – znosimy opłatę za założenie karty czytelnika dla wszystkich chętnych na skorzystanie z naszych usług. Mamy nadzieję, że dzięki temu będzie Was jeszcze więcej – bo to właśnie użytkownicy biblioteki są dla nas najważniejsi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom czytelników, szczególnie naszych kochanych seniorów, w ramach szeroko zakrojonych działań pod wspólnym tytułem „Biblioteka dla seniora” otwieramy się dla Was także w zamknięte do tej pory czwartki! Zapraszamy do biblioteki w każdy czwartek w godzinach 8.00-12.00. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, by w czwartek rano wyskoczyć na targ po świeże owoce i warzywa, a potem wpaść do nas po ulubioną lekturę!

Na razie to koniec niespodzianek. Ale zapowiadamy już dziś – to nie koniec zmian na lepsze! Uważnie śledźcie nasze social media i stronę www.mbp.bielawa –  bądźcie na czasie. Dzieje się!

PS. Jeśli macie jakieś pomysły na funkcjonowanie naszej placówki, zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie. A przy okazji wizyty w bibliotece koniecznie wypełnijcie też ankietę satysfakcji. Pomóżcie nam dowiedzieć się, co możemy zmienić, byście jeszcze chętniej niż dotychczas, odwiedzali nasze biblioteczne progi.