Seria literacka Sudecka poezja i proza

W serii Sudecka poezja i proza dotychczas ukazały się:

• Sudecka poezja i proza I, I Konkurs Literacki Na Utwór Inspirowany Fotografiami Bielawy, Bielawa 2013.
  • Ryszard Mierzejewski, Sudecka poezja i proza II, Zraniony różą, Bielawa 2013.
  • Urszula Kowalewska, Sudecka poezja i proza III, Warkocze, Bielawa 2013.
  • Jan Sitnik, Sudecka poezja i proza IV, Wspomnienia z Kosowa Huculskiego, Bielawa 2013.
  • Marek Cieśla, Sudecka poezja i proza V, Im…, Bielawa 2013.
  • Zygmunt Iwaszkiewicz, Sudecka poezja i proza VI, Vanitas, Bielawa 2013.
  • Sudecka poezja i proza VII, II Konkurs Literacki Na Utwór Inspirowany Fotografiami Bielawy, Bielawa 2013.
  • Zdzisław Maciejewski, Sudecka poezja i proza VIII, Pejzaże sowiogórskie, Bielawa 2014.
  • Adam Lizakowski, Sudecka poezja i proza IX, Bielawa Randka Trzech Sylab, Bielawa 2014.
  • Sudecka poezja i proza X, Bielawa lekcja historii na murze, Bielawa 2014.
  • Tadeusz Żurawek, Sudecka poezja i proza XI, Zaśpiewam ci pieśń, Bielawa 2014.
  • Sudecka poezja i proza XII, III Konkurs Literacki Na Utwór Inspirowany Fotografiami Bielawy, Bielawa2014.
  • Maria Grabowska, Sudecka poezja i proza XIII, Kalejdoskop barw, Bielawa 2015.
  • Roman Styrcz, Sudecka poezja i proza XIV, Opowiadania myśliwskie, Bielawa 2015.
  • Stanisław Wojnar, Sudecka poezja i proza XV, Osiodłane myśli, Bielawa 2015.
  • Sudecka poezja i proza XVI, IV Konkurs Literacki Na Utwór Inspirowany Fotografiami Bielawy, Bielawa 2015.
  • Adam Lizakowski, Sudecka poezja i proza XVII, Dziennik pieszycki, Bielawa 2016.
  • Barbara Bulerska, Sudecka poezja i proza XVIII, Kartki z kalendarza, Bielawa 2016.
  • Sudecka poezja i proza XIX, V Konkurs Literacki Na Utwór Inspirowany Fotografiami Bielawy, Bielawa 2016.
  • Stanisław Wojnar, Sudecka poezja i proza XX, Mortum urbi, Bielawa 2017.
  • Weronika Karwacka, Sudecka poezja i proza XXI, Młodzi gniewni, Bielawa 2017.
  • Sudecka poezja i proza XXII, VI Konkurs Literacki Na Utwór Inspirowany Fotografiami Bielawy, Bielawa 2017.
  • Sudecka poezja i proza XXIII, Sudeckiej biblioteki impresje: Wybór wierszy, Bielawa 2017.
  • Dorota Ciszewska, Sudecka poezja i proza XXIV, Chmura życia, Bielawa 2018.
  • Roman Gargas, Sudecka poezja i proza XXV, Mistrz i Krystyna, Bielawa 2018.
  • Sudecka poezja i proza XXVI, VII Konkurs Literacki Na Utwór Inspirowany Fotografiami Bielawy, Bielawa 2018.
  • Stanisław Wojnar, Sudecka poezja i proza XXVII, W rosochach myśli, Bielawa 2019.
  • Sudecka poezja i proza XXVIII, Sudeckiej biblioteki impresje 2019. Wybór wierszy, Bielawa 2019.
  • Marek Cieśla, Sudecka poezja i proza XXIX, Im-puls, Bielawa 2019.
  • Paweł Stolarski, Sudecka poezja i proza XXX, Prototyp, Bielawa 2019.
  • Sudecka poezja i proza XXXI, VIII Konkurs Literacki Na Utwór Inspirowany Fotografiami Bielawy, Bielawa 2019.
  • Sudecka poezja i proza XXXII, Sudeckiej biblioteki impresje 2020. Wybór wierszy, Bielawa 2020.
  • Marek Cieśla, Sudecka poezja i proza XXXIII, c(i)ałokształt,Bielawa 2020.
  • Urszula Kowalewska, Sudecka poezja i proza XXXIV, Tatuaże, Bielawa 2020.
  • Maciej Henryk Modzelewski, Sudecka poezja i proza XXXV, (L)istnienie, Bielawa 2020.
  • Sudecka poezja i proza XXXVI, IX Konkurs Literacki Na Utwór Inspirowany Fotografiami Bielawy, Bielawa 2020.
  • Sudecka poezja i proza XXXVII, Sudeckiej biblioteki impresje 2021. Wybór wierszy, Bielawa 2021.
  • Sudecka poezja i proza XXXVIII, X Konkurs Literacki Na Utwór Inspirowany Fotografiami Bielawy, Bielawa 2021.
  • Małgorzata Dudek, Sudecka poezja i proza XXXIX, Wśród tchórzy wraków, Bielawa 2022.
  • Sudecka poezja i proza XL, Sudeckiej biblioteki impresje 2022. Wybór wierszy, Bielawa 2022.
  • Sudecka poezja i proza XLI, XI Konkurs Literacki Na Utwór Inspirowany Fotografiami Bielawy, Bielawa 2022