Mininaukowiec

W miniony wtorek nasza biblioteka gościła firmę Mininaukowiec, która przeprowadziła niezwykłe warsztaty edukacyjne dla dzieci. Uczestniczyło w nich dwadzieścioro dzieci, które miały okazję wcielić się w rolę małych naukowców i doświadczyć fascynującego świata eksperymentów.

Pod okiem wykwalifikowanych edukatorów, dzieci tworzyły owocowy kawior, próbowały smoczych chrupek oraz delektowały się nitro lodami. Niezapomniane wrażenia zapewniła dzieciom kuchnia molekularna, która pokazała, że nauka może być jednocześnie smaczna i interesująca.

Profesjonalizm i pasja Kamili i Radka, prowadzących warsztaty, sprawiły, że każdy uczestnik czuł się wyjątkowo i z zaangażowaniem brał udział we wszystkich eksperymentach. Atmosfera była pełna radości, a dzieci z uśmiechem na twarzy opuszczały naszą bibliotekę.

Śledźcie naszą stronę i fanpage, aby być na bieżąco z organizowanymi przez MBP w Bielawie wydarzeniami. Do zobaczenia!

Zajęcia dofinansowane zostały ze środków przeznaczonych na realizację lokalnej międzyresortowej polityki przeciwdziałania negatywnym skutkom spożywania alkoholu.