Noc Świętojańska w Bibliotece

Za nami kolejna odsłona kobiecych spotkań w bibliotece. W piątkowy wieczór zgromadziłyśmy się w przytulnej sali, aby porozmawiać na tematy związane ze zdrowiem kobiet😊

Pierwsza prelegentka Anna Hermann z Fizjo-bejbik, specjalistka z zakresu fizjoterapii urynoginekologicznej, w niezwykle ciekawy i przystępny sposób opowiedziała o najczęstszych problemach zdrowotnych dotyczących układu moczowego i narządów rodnych kobiet.

Drugą prezentację poprowadziła refleksolog Agnieszka Raś z Boso do Zdrowia 👣,która opowiedziała o korzyściach związanych z masowaniem stóp i refleksologią. Wyjaśniła, jakie punkty na stopach odpowiadają za różne organy i systemy w organizmie oraz jak poprzez stymulację tych punktów możemy poprawić nasze zdrowie i samopoczucie.

O nasze podniebienia zadbała firma Healthy Burger Sebastian Kozar, która zapewniła przepyszny wegański catering.

Na koniec wieczoru otuliły nas cudowne dźwięki mis tybetańskich z MISYiJa Dorota Jazowska – magiczne doświadczenie pełne relaksu i odprężenia.

Jesteśmy ogromnie wdzięczne za ten wspólnie spędzony czas, do zobaczenia w nowej odsłonie kobiecych spotkań 💃🔥 a za salę bardzo dziękujemy Dolnośląski Inkubator Art-Przedsiębiorczości ❤