„Kotki” w bibliotece

25 kwietnia odwiedziły naszą bibliotekę dzieci z Przedszkole Publiczne Nr 3 w Bielawie Przedszkolaki odkryły, że w bibliotece jest mnóstwo interesujących miejsc. Hitem był Dział Multimedialny z filmami i i grami planszowymi. Poznały zasady korzystania z księgozbioru, zobaczyły logo biblioteki i spacerowały między regałami. Grupa „Kotki” robiła często przystanki przy działach z różną literaturą dla dzieci lub dorosłych.

W drugiej części zajęć dzieci, do woli, przeglądały wybrane książki. Rozbawiła wszystkich śmieszna historyjka „W czepku urodzone” Doroty Gellner, a zagadki logiczne rozruszały młode umysły. Mamy nadzieję, że wrócą dzieci z rodzicami do naszej biblioteki zapisać się i odkryć dobroczynną moc książek.