GOŚCINNE WYSTĘPY TEATRZYKU „KUKIEŁKOWO”

25 stycznia, z wielką przyjemnością, jak zawsze, odwiedziłyśmy podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Bielawie! Tym razem miałyśmy okazję zaprezentować przygody lubianego zarówno przez starszych, jak i młodszych widzów Krecika. Przedstawienie „Krecik i telewizja” zostało niezwykle ciepło przyjęte.

Wesołe perypetie sympatycznego bohatera i jego przyjaciół, nie tylko dostarczyły wiele radości, ale również skłoniły do poważniejszej refleksji o ,niestety, przeogromnym wpływie telewizji na nasze życie.

Serdecznie dziękujemy za bardzo pozytywny odbiór wystąpień bibliotecznego teatrzyku. Bardzo cieszymy się z owocnej współpracy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie i całej społeczności Zespołu Ośrodków Wsparcia.