Ferie w bibliotece 2024

We wtorek, 16 stycznia, najmłodsi czytelnicy biblioteki mieli przyjemność uczestniczyć w fascynujących warsztatach „Mój przyjaciel pies”. Poprowadziła je Marta Maj, autorka bajek edukacyjnych z serii „Przygody psa Precla: Precel poznaje nowy dom i Precel pokonuje strach”.

Podczas tych inspirujących zajęć dzieci miały wyjątkową okazję do zgłębienia wiedzy na temat różnorodnych zachowań psów. Marta Maj dzieliła się cennymi wskazówkami dotyczącymi odpowiedniej opieki nad czworonogiem oraz prowadziła interaktywne zabawy i aktywności związane z tematyką psią. Wydarzenie to nie tylko dostarczyło dzieciom fascynującej rozrywki, lecz również poszerzyło ich zrozumienie potrzeb i przyjemności związanych z byciem odpowiedzialnym właścicielem zwierzaka.