X-Frame-Options: SAMEORIGIN

Drodzy Użytkownicy!

Drodzy Użytkownicy!

Miejska Biblioteka Publiczna w Bielawie przechodzi przez pewne zmiany z myślą o Was, naszych czytelnikach oraz wszystkich odwiedzających naszą placówkę. Podejmujemy szereg działań by stać się nowoczesnym, przyjaznym wszystkim mieszkańcom miejscem na kulturalnej mapie Bielawy. Informowaliśmy już Was, że z wielkim entuzjazmem przystąpiłyśmy do Programu Rozwoju Bibliotek. Uczestnictwo w 5 Rundzie pomoże rozwinąć nasz potencjał i wspólnie z Wami stworzyć bibliotekę XXI wieku. Naszym celem jest przygotowanie oferty atrakcyjnej, pożądanej i zgodnej z Waszymi oczekiwaniami.

Dlatego też pragniemy poznać Wasze sugestie, tak aby nasz oferta wychodziła naprzeciw Waszym potrzebom. Serdecznie zachęcamy do dzielenia się z nami Waszymi uwagami i spostrzeżeniami dotyczącymi naszej biblioteki, zarówno jeśli chodzi o wystrój, księgozbiór, jak i ofertę kulturalną – czyli ogólnie całą naszą działalność.

Specjalnie dla Was umieściliśmy w bibliotece tablice, na których możecie się podzielić się z nami Waszymi pomysłami i sugestiami. Ponadto zachęcamy do przesłania swoich spostrzeżeń na nasz adres e-mailowy (bielawa.czytelnia@gmail.com), skorzystanie z dostępnego na naszej stronie formularza (https://mbp.bielawa.pl/napisz-do-nas/) lub na Messengerze. Bardzo dziękujemy za wszystkie Wasze wpisy – będą dla nas niezwykle cenną wskazówką i pomogą nam jeszcze lepiej wyznaczyć kierunek nadchodzących zmian!