Wyniki Międzypokoleniowego Konkursu Plastycznego dla Seniorów

„Drzewo genealogiczne mojej rodziny”

Miejska Biblioteka Publiczna w Bielawie ogłosiła w lipcu 2023 międzypokoleniowy konkurs plastyczny pt. „Drzewo genealogiczne mojej rodziny” w ramach bielawskich Senioraliów 2023.

Spośród nadesłanych zdjęć jury w składzie: Paulina Wojciechowska-Cudak, Anna Bylicka, Jolanta Kędzierska wybrały laureatów konkursu:

1. Miejsce 1 oraz bon podarunkowy opiewający na 300zł w sklepie Empik przyznano Annie Kopacz.
  2. Miejsce 2 oraz bon podarunkowy opiewający na 200zł w sklepie Empik przyznano Elżbiecie Rokickiej.
  3. Miejsce 3 oraz bon podarunkowy opiewający na 100zł w sklepie Empik przyznano Katarzynie Noszczak.

Komisja konkursowa postanowiła przyznać dodatkowe wyróżnienie pracy autorstwa Marii Wójcik i nagrodzić ją dodatkową nagrodą niespodzianką. Odbiór nagród oraz pokwitowanie tegoż odbioru przez laureatów nastąpi w wybranych przez nich czasie w Dziale Dziecięco-Młodzieżowym Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Gratulujemy Zwycięzcom i prosimy o kontakt pod nr telefonu 746450963 (wew.23) w celu ustalenia terminu odbioru nagród.

ZACHĘCAMY DO BRANIA UDZIAŁU W KONKURSACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ NASZĄ BIBLIOTEKĘ – zapewniamy atrakcyjne nagrody!

Zwycięskie prace podziwiać można poniżej: