Konkurs plastyczny dla seniorów!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Bielawy powyżej 60. roku życia (wraz z rodzinami) do wzięcia udziału w międzypokoleniowym konkursie plastycznym pt. „Drzewo genealogiczne mojej rodziny”.

Zachęcamy do udziału zarówno seniorów, jak i ich bliskich, którzy mogą pomóc w zebraniu i utrwaleniu tych wyjątkowych wspomnień. Udział w konkursie to wspaniała okazja do zgłębienia historii i odkrycia fascynujących korzeni naszych rodzin. Możecie wybrać dowolną formę prezentacji – rysunek, makiety, projekt graficzny, zdjęcie, itd.. Wasza kreatywność nie zna granic!

To doskonały sposób na zacieśnienie więzi rodzinnych i podzielenie się swoją wiedzą z młodszymi pokoleniami.

Aby wziąć udział, zostawiajcie swoje prace w Wypożyczalni dla Dorosłych w godzinach pracy biblioteki do 15 września 2023 roku. Regulamin konkursu dostępny jest poniżej.

Dla wykonawców trzech najlepszych prac przewidujemy atrakcyjne nagrody, które wręczone zostaną 7 października w Teatrze Robotniczym.

#bibliotekadlaseniora #konkurs #drzewogenealogiczne #Senioralia

Szablon plakatu