WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ!

”Teatrzyk Kukiełkowo” na gościnnych występach z okazji Dnia Dziecka!

Święto naszych najmłodszych było wspaniałą okazją do małego tournée bibliotecznego teatrzyku.

1 czerwca odwiedziłyśmy ze spektaklem o Muminkach Żłobek Publiczny w Bielawie, gdzie przesympatyczna widownia swoją reakcją na nasze teatralne „popisy” obudziła we wszystkich uczestnikach dziecięcą radość. Gromkim oklaskom nie było końca. Dziękujemy za zaproszenie, a cudownej publiczności za tak ciepłe przyjęcie.

Następnego dnia, wspólnie z seniorami z Dziennego Domu Senior +, wystąpiłyśmy przed dziećmi z Publicznego Przedszkola prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Augustianek w Bielawie. Wszystko działo się w plenerach pięknego ogrodu Zespołu Ośrodków Wsparcia w Bielawie. Efekt to zachwycona publiczność, zachwyceni „aktorzy” i  radość w powietrzu! Tak Dzień Dziecka możemy spędzać zawsze! Seniorom dziękujemy za nieocenione wsparcie, pomoc i udział w spektaklu.

7 czerwca gościłyśmy w Mościsku, gdzie występ Teatrzyku Kukiełkowo był jedną z atrakcji pikniku zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka przez koleżanki bibliotekarki.Zarówno pogoda jak i widownia dopisały, a spektakl o perypetiach Muminków został bardzo ciepło przyjęty. Gorąco dziękujemy za zaproszenie Bibliotece Publicznej Gminy Dzierżoniów i gratulujemy organizacji tak udanego wydarzenia.

Wszystkim dzieciom życzymy wszystkiego najlepszego, słońca i uśmiechu każdego dnia!

#MBPBielawanieszukajdalej