X-Frame-Options: SAMEORIGIN

Konkurs fotograficzny „Wiem, co czytasz tego lata!”

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Bielawy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Wiem, co czytasz tego lata!”. Wyślij do nas swoje zdjęcie przedstawiające nietypowe letnie miejsce na lekturę! Trzy najlepsze fotografie nagrodzimy atrakcyjnymi nagrodami!

Konkursowe zdjęcia prosimy

  • wysyłać elektronicznie na adres mailowy bielawa.czytelnia@gmail.com,
  • wysyłać na messengera Biblioteki,
  • umieszczać pod postem informującym o konkursie na Facebooku wraz z hasztagiem #wiemcoczytasztego lata (w tym wypadku dane uczestnika konkursu należy przesłać w prywatnej wiadomości),
  • zostawiać osobiście w Wypożyczalni dla Dorosłych.

Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych uczestnika oraz zgodę na publikację opowiadania na stronie www biblioteki, zgodnie z przepisami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, wyłącznie w związku z wykonaniem postanowień niniejszego regulaminu oraz w celu promocji konkursu i informowania o konkursie. Każdy uczestnik ma prawo do wglądu w swoje dane, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Nadesłanie zgłoszenia na konkurs jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą informacyjną „RODO” (załącznik do regulaminu).

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Wasze fotki!

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 19 września 2023r.

Regulamin konkursu dostępny tutaj.

UWAGA! Otrzymanie każdego zgłoszenia potwierdzamy mailem lub odpowiedzią na messengerze! Jeśli nie otrzymaliście potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia prosimy o kontakt na numer 746450963.