WARSZTATY POETYCKO-PLASTYCZNE ZE SŁAWOMIREM GOŁEMBIOWSKIM!

12 maja to kolejny dzień intensywnych obchodów Tygodnia Bibliotek!

MOJA, TWOJA, NASZA – BIBLIOTEKA

W piątek naszym gościem był ceniony regionalny artysta – pan Sławomir Gołembiowski. Ten znany ze swoich licznych pasji twórca asamblaży, autor licznych wierszy i fraszek, po raz kolejny poprowadził w bielawskiej bibliotece niezwykle ciekawe warsztaty poetycko-plastyczne. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klasy III b z Ekologicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Bielawie, którzy wykazali dużą kreatywność przy tworzeniu ilustracji do wierszy pana Sławomira. Dwa utwory zatytułowane: Roszada oraz Tańcowały dwa Michały, a także oryginalne rzeźby wykonane przez artystę były inspiracją dla młodych plastyków. Warsztaty przypadły do gustu wszystkim uczestnikom, a talent i wyobraźnia naszych gości są absolutnie nieograniczone!

Dziękujemy panu Sławomirowi Gołembiowskiemu za zajmującą lekcję poezji, a uczniom i wychowawcy za twórcze zaangażowanie. Spotkania z panem Sławomirem są zawsze fascynującą przygodą…

#MBPBielawanieszukajdalej