Wiosenno-czekoladowa wizyta dzieci z PP nr 3

🌷

Wiosenno-czekoladowa wizyta dzieci z PP nr 3 🌷

W naszej bibliotece, w środę, pojawiły się dzieci z Przedszkole Publiczne Nr 3 w Bielawie. Niezwykle miła grupa „Pszczółek” 🐝poznała miejsce, w którym mieszkają książki📖. Przedszkolaki dowiedziały się jak zostać czytelnikiem i wypożyczać wybrane przez siebie książki.

W drugiej części spotkania maluchy uczestniczyły w głośnym czytaniu fragmentów „Bajki pachnącej czekoladą” Joanny Krzyżanek. (przypomnienie – 12 kwietnia Dzień Czekolady🍫) „Pszczółki” nieco zdziwione sprawdziły przez dotyk, że książki mają strony miękkie lub twarde. Jak myślicie czy książki służą też do zabawy? Dziękujemy dzieciom i ich nauczycielkom za wspólnie spędzony czas w naszej bibliotece.

„Bzzz – bzzz, bzyczy pszczoła, kiedy inna pszczoła woła.

Bzzz – bzzz, bzyczą obie i tak dyskutują sobie” Elżbieta i Witold Szwajkowscy

W Wielki Piątek, 29 kwietnia 2024 r., biblioteka czynna będzie w godzinach 8.00-16.00.
Nie zapomnijcie odwiedzić w tym tygodniu biblioteki i wybrać sobie lekturę na święta!

Dyrektorka i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie życzą wszystkim użytkownikom i przyjaciołom biblioteki wesołych świąt!