X-Frame-Options: SAMEORIGIN

Tydzień z Krecikiem

Tydzień z Krecikiem

Od 20 do 23 marca w naszej bibliotece było dużo śmiechu, spontaniczne oklaski i zachwyt przy oglądaniu ruchliwych kukiełek. Klasy pierwsze szkół podstawowych: SP nr 4 z OI, ESP nr 7 im. Juliana Tuwima oraz SP nr 10 z OS im. Olimpijczyków Polskich zostały zaproszone na przedstawienie pod tytułem „Krecik i telewizja”.

Biblioteczny teatrzyk „Kukiełkowo” postarał się, aby uczniowie spędzili mile czas i weszli w świat bajkowych przygód Krecika i jego przyjaciół. Każdy występ na żywo to przeżycie dla widzów i aktorów. I tym razem nie było inaczej. Dzieci z „10” zasypały fruwające hantle! Pierwszaki z „7” zaśpiewały wspólnie z bohaterami bajki piosenkę o wiośnie! A dzieci z „4”żywo reagowały na pojawiające się kolejno zwierzaki: Krecik, Myszka, Ślimak, Zajączek oraz Słońce i Księżyc.

Dziękujemy za zachwyty, śmiechy i być może dobre wrażenia z wizyty w naszej bibliotece. Pamiętajcie literatura z teatrem jest połączona na zawsze. Pamiętajcie, że Międzynarodowy Dzień Teatru świętuje się na całym świecie co roku 27 marca.