Zagraj z nami i z Wielką Orkiestrą!

Zapraszamy serdecznie do licytacji fantów przygotowanych przez naszą Bibliotekę, specjalnie dla WOŚP! Do wylicytowania mamy 5 tajemniczych paczek, zawierających książki i niespodzianki – dla całej rodziny! Starannie wyselekcjonowane przez nasze panie bibliotekarki pozycje na pewno trafią w Wasze czytelnicze gusta. Trzy paczki spośród pięciu, zawierają także zbiory opowiadań, ze specjalną dedykacją naszej bielawskiej autorki, zaprzyjaźnionej z Biblioteką, Patrycji Cygan-Jeż. Może trafisz właśnie na nie?

Aukcja odbędzie się w bielawskim Teatrze Robotniczym o godz. 19.20, gorąco zachęcamy do licytacji wszystkich przygotowanych na rzecz  Sztab Bielawa WOŚP fantów!

Gramy razem! ❤️🙂❤️

W Wielki Piątek, 29 kwietnia 2024 r., biblioteka czynna będzie w godzinach 8.00-16.00.
Nie zapomnijcie odwiedzić w tym tygodniu biblioteki i wybrać sobie lekturę na święta!

Dyrektorka i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie życzą wszystkim użytkownikom i przyjaciołom biblioteki wesołych świąt!