Słoneczka i Żabki na przedstawieniu Teatrzyku „Kukiełkowo”

W poniedziałek 12 grudnia 2022 r., do biblioteki na nową inscenizację Teatrzyku „Kukiełkowo” pod tytułem „Krecik i telewizja” udały się Słoneczka i Żabki z Niepublicznego Przedszkola Montessori z Oddziałami Integracyjnymi. Przedszkolaki z wielką uwagą oglądały pouczającą opowieść, w której występował dobrze znany dzieciom Krecik oraz Ślimak, Myszka, Zajączek, Słońce i Księżyc. Bohaterowie byli tak zaaferowani oglądaniem telewizji, że zapomnieli o bożym świecie. Mijały miesiące i zwierzaki siedząc przed ekranem obrosły cierniami i głogiem. Tymczasem Krecik uprawiał sport na świeżym powietrzu. Nie byłby sobą, gdyby nie uratował swoich przyjaciół. Opowieść kończy się puentą: nie siedź bez przerwy przed ekranem czy monitorem ale dużo ruszaj się na świeżym powietrzu i rozwijaj swoje pasje.

Na końcu przedstawienia była burza oklasków oraz deklaracja przyjścia na następne. Do zobaczenia wkrótce.