Zaczarowany świat bajek – w królestwie złotej rybki

W czwartek 19.04.2018 r. do Działu Dziecięco-Młodzieżowego Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie przyszli uczniowie kl. I d i IV a z Ekologicznej Szkoły Podstawowej nr 7 z wychowawcami: Magdaleną Miłoś i Beatą Chodasiewicz by odbyć niezwykłą podróż po zaczarowanym świecie bajek, głównie zawitać w królestwie złotej rybki. Dzieci najpierw wysłuchały bajki „O rybaku i złotej rybce” Aleksandra Puszkina przełożonej na język polski przez Juliana Tuwima a następnie zabrały się do robienia origami złotej rybki. Przy wykonywaniu zadania, emocji było co niemiara. Wkrótce zaczęły wyłaniać się różnokolorowe rybki, które uczniowie po skończonych zajęciach zabrali do szkoły.

W Wielki Piątek, 29 kwietnia 2024 r., biblioteka czynna będzie w godzinach 8.00-16.00.
Nie zapomnijcie odwiedzić w tym tygodniu biblioteki i wybrać sobie lekturę na święta!

Dyrektorka i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie życzą wszystkim użytkownikom i przyjaciołom biblioteki wesołych świąt!