Spotkanie z sopranistką Marianną Łabą

14 marca 2018 r. bielawską bibliotekę odwiedzili Marianna Łaba, sopranistka Filharmonii Lwowskiej i akompaniujący jej multinstrumentalista Igor Maceluch. W spotkaniu uczestniczyła młodzież ze Ekologicznej Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Gimnazjum oraz z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bielawie. Poprowadził je znany pisarz i podróżnik, Roman Pankiewicz. Uczestnicy spotkania wysłuchali kilku utworów w wykonaniu utalentowanej śpiewaczki Marianny Łaby, a w przerwach między występami pan Roman Pankiewicz opowiadał zabawne anegdoty i historyjki. Trzy odważne uczestniczki spotkania wzięły też udział w konkursie z wiedzy o muzyce, w którym do wygrania były płyty artystki.

Już dziś zapraszamy na spotkanie z panem Romanem Pankiewiczem, który 21 maja 2018 r. przyjedzie do nas promować swoją najnowszą publikację „Polski żywioł”.

W Wielki Piątek, 29 kwietnia 2024 r., biblioteka czynna będzie w godzinach 8.00-16.00.
Nie zapomnijcie odwiedzić w tym tygodniu biblioteki i wybrać sobie lekturę na święta!

Dyrektorka i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie życzą wszystkim użytkownikom i przyjaciołom biblioteki wesołych świąt!