Unikatowy dar trafił do zbiorów regionalnych bielawskiej Czytelni!

Dzięki uprzejmości Biblioteki Misyjnego Seminarium Duchownego Księży Werbistów w Pieniężnie nasza biblioteka pozyskała Chronik von Langenbielau – Unter teilweifer Mitarbeit von Lehrer Hans Walther Schobergrund verfast von Lehrer Fritz Boenow Langenbielau z 1931 roku z oryginalną dedykacją autora! To niewątpliwie niezwykle cenne źródło wiedzy o historii naszego miasta i regionu. Dziękujemy dyrektorowi Biblioteki MSD Księży Werbistów w Pieniężnie dr Michałowi Studnikowi za tak wartościowy dar.

Tak niezwykle unikatowy egzemplarz na pewno przysłuży się Mieszkańcom Bielawy, wnosząc istotny wkład w utrwalanie tradycji i pamięci o czynach i dokonaniach jego mieszkańców.

W Wielki Piątek, 29 kwietnia 2024 r., biblioteka czynna będzie w godzinach 8.00-16.00.
Nie zapomnijcie odwiedzić w tym tygodniu biblioteki i wybrać sobie lekturę na święta!

Dyrektorka i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie życzą wszystkim użytkownikom i przyjaciołom biblioteki wesołych świąt!