X-Frame-Options: SAMEORIGIN

Spotkanie z Łukaszem Łebkiem

Zapraszamy gorąco na spotkanie z Łukaszem Łebkiem, lekarzem weterynarii, autorem książki „Co gryzie weterynarza” i popularnego bloga „Nie zadzieraj z weterynarzem”.

W swoich książkach i na blogu nasz gość rozprawia się z mitami na temat pracy weterynarzy oraz opowiada o intrygujących, a często także i zabawnych przypadkach z jakimi spotkał się w swoim gabinecie. Na spotkaniu na pewno także nie zabraknie najciekawszych smaczków z życia weterynarza. Będzie i o książkach i o relacjach wetowo-ludzkich ;). Jesteśmy pewne, że 3 listopada o godz. 17.00 w naszej bibliotece (ul. Piastowska 19c), dobrze bawić się będą zarówno miłośnicy książek jak i miłośnicy zwierząt.

UWAGA!

Przez cały tydzień przed spotkaniem (od 24 października do 3 listopada) prowadzona będzie zbiórka koleżeńska karmy dla zwierząt, podopiecznych z domów tymczasowych prowadzonych przez współpracujące z biblioteką Stowarzyszenia Inicjatyw Obywatelskich z Bielawy.

Karmę Karmę można przynieść do siedziby biblioteki w godz. 8.00-18.00. Zbieramy dobrej jakości, wysokomięsne karmy, mokre i suche. Bardzo potrzebne są też żwirki oraz mleko dla kociąt (np. Royal Canin). Na pewno przydadzą się także czyste koce, zabawki, podkłady higieniczne czy ręczniki papierowe.