Nowości czekają

Nasza biblioteka zaprasza Czytelników do wypożyczania Nowości. Młodsi i starsi Czytelnicy nie zapominajcie, że dobre i piękne książki zapewniają namiastkę normalności, spokoju, zabawy i ciepła!Dział dziecięco-młodzieżowy poleca bajki, komiksy, kryminały, lektury, popularno-naukowe. Czekają na kontakt: Pomelo, Spot, Fenek, Mary Poppins, Baletnice, Detektywi i Zwierzaki.
Dziś warto przeczytać nasze typy: „Bercia i Orson” / Tomasz Samojlik, „Śmierć na Nilu” / Agatha Christie, „Wojna w Kuropatkach” / Katarzyna Ryrych.

W Wielki Piątek, 29 kwietnia 2024 r., biblioteka czynna będzie w godzinach 8.00-16.00.
Nie zapomnijcie odwiedzić w tym tygodniu biblioteki i wybrać sobie lekturę na święta!

Dyrektorka i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie życzą wszystkim użytkownikom i przyjaciołom biblioteki wesołych świąt!