„Świat bajek” w żłobku

We wtorek 28.02.2023 r. do Żłobka Publicznego w Bielawie wybrała się pani Jola z Działu Dziecięco-Młodzieżowego. Po przywitaniu przedstawiła maluszkom z grup: Misie, Motylki i Tygryski Urwiski Dinusia Milusia i pokazała im kolorowe książeczki, które przyniosła ze sobą z biblioteki. Dzieci z zaciekawieniem śledziły przygody bajkowych bohaterów: Kici Koci i Nunusia, świnki Peppy, Misia Pracusia, małego misia  hałaśliwej ferajny z pewnej farmy. Na zakończenie spotkania podarowały przybyłemu gościowi piękną laurkę oraz  wiosenny bukiet i pomachały na pożegnanie.

W Wielki Piątek, 29 kwietnia 2024 r., biblioteka czynna będzie w godzinach 8.00-16.00.
Nie zapomnijcie odwiedzić w tym tygodniu biblioteki i wybrać sobie lekturę na święta!

Dyrektorka i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie życzą wszystkim użytkownikom i przyjaciołom biblioteki wesołych świąt!