Ferie zimowe w bibliotece – drugi tydzień

W drugim tygodniu ferii zimowych, w środę i w czwartek, dzieci z zimowiska z Ekologicznej Szkoły Podstawowej nr 7 równie miło i twórczo spędziły czas w bibliotece. Z papieru robiły mi.in. kolorowe pudełka, zakładki – serduszka do książek i fruwające ptaki. Z gier chętnie wybierały: Monopol – kultową grę planszową polegającą na handlu nieruchomościami, Milionerów – sprawdzającą wiedzę z bardzo szerokiego zakresu tematycznego, Kim jestem? – grę zgadywankę, Miny jak cytryny – grę z emocjami polegającą na odtwarzaniu z kart grymasów ludzi i strojeniu min oraz przezabawną grę Pana Pierdzioszka. Te i inne gry można wypożyczyć w Dziale Multimedialnym naszej biblioteki. Zapraszamy!

W Wielki Piątek, 29 kwietnia 2024 r., biblioteka czynna będzie w godzinach 8.00-16.00.
Nie zapomnijcie odwiedzić w tym tygodniu biblioteki i wybrać sobie lekturę na święta!

Dyrektorka i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie życzą wszystkim użytkownikom i przyjaciołom biblioteki wesołych świąt!