„Książka – stosuj codziennie”

W celu rozwijania czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży nasza biblioteka uczestniczy w wyzwaniu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Zachęcamy do odbioru czytelniczych kartek na pieczątki „Książka – stosuj codziennie” i uczestnictwa w wyzwaniu dotyczącym czytania 7 minut codziennie!

Dodatkowo aktywnym czytelnikom proponujemy zmierzyć się z bonusowymi zadaniami czytelniczymi na każdy miesiąc. Zadania znajdziecie w znajdującym się w naszym Dziale Dziecięco-Młodzieżowym NIEKALENDARZU.

„Zakasajcie rękawy” i do pracy! Czeka na Was „Romantyczny luty” 😉

W Wielki Piątek, 29 kwietnia 2024 r., biblioteka czynna będzie w godzinach 8.00-16.00.
Nie zapomnijcie odwiedzić w tym tygodniu biblioteki i wybrać sobie lekturę na święta!

Dyrektorka i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie życzą wszystkim użytkownikom i przyjaciołom biblioteki wesołych świąt!